Wybierz język 
Gość

Zapisy na nowy sezon 2017/2018

Niedziela 2017-10-15

Nie trzeba zapisywać się wcześniej, wystarczy zjawić się na sali. Treningi można rozpocząć w każdym momencie. Proszę tylko wybrać salę treningową.

Grupa z Domaniewskiej zaczyna swój pierwszy trening w piątek (6 października) o godzinie 18:00 w Gimnazjum nr 5 przy Al. Niepodległości 27

Plan treningowy na wrzesień:

Zapraszamy do skorzystania z możliwości odbycia darmowego treningu. Sprawdzić nasze metody nauczania Oyama Karate i poznaj naszą Kadrę.

Po pierwszym treningu istnieje możliwość bezpośredniego zapisania się do klubu u instruktora prowadzącego zajęcia.

Posiadamy sprawdzone i bezpieczne metody zajęć z najmłodszymi. Są one dostosowane do ich możliwości psychicznych i fizycznych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ogólnorozwojowym i specjalistycznym dziewczęta i chłopcy są zdrowsi i robią postępy w nauce. Na treningu uczą się samodyscypliny, poszanowania starszych, a przede wszystkim wiary w siebie. Stają się odporniejsi na wszelkie przeciwności oraz negatywny wpływ środowiska dzięki czemu później nie szukają ukojenia w alkoholu czy narkotykach.

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe, sportowe (Lekki kontakt, Semi-knockdown, Knockdown, Kata) i samoobrony.

Osobom pracującym stwarzamy możliwość zregenerowania sił po stresującym dniu, możliwość powrotu do dobrej kondycji i świetnego samopoczucia.

Nasi juniorzy i seniorzy, co roku biorą udział w wielu zawodach sportowych z mistrzostwami Polski, Europy, regularnie odnosząc medalowe sukcesy.

Trzy razy do roku, w czasie egzaminów nasi uczniowie zdobywają nowe stopnie potwierdzane oficjalnymi dyplomami. Organizujemy: letnie obozy szkoleniowe, liczne pokazy, zawody sportowe.

Nasi zawodnicy co roku uczestniczą w seminariach i międzynarodowych egzaminach na czarne pasy.

Co oferujemy?

kontakt:

shihan Piotr Bakoń 5 dan
telefon: +48 502 672 562

lub poprzez formularz kontaktowy

pokaż cały kalendarz

strzałka do góry
Ładuję stronę ...