Wybierz język 
Gość

Rozpoczynamy nowy sezon!

OSU!, Drodzy Shihan, Sensei i Sempai Z okazji rozpoczynającego się sezonu sportowo-szkoleniowego 2023/2024 pragnę Was gorąco zaprosić na treningi Oyama karate w nowym roku szkolnym i życzyć udanego sezonu, OSU! Hanshi Jan Dyduch 8 dan z Zarządem Związku

więcej »

Treningi Karate dopiero od września 2023 r.

Treningi karate dopiero od września 2023 r.

więcej »

Egzaminy na stopnie uczniowskie kyu - marzec 2020

21 marca 2020 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędą się egzaminy na stopnie uczniowskie kyu.

więcej »

TELEDYSK PIOSENKI "NA SZCZYT"

Sensei Marcin Siegieńczuk 3 dan (Białystok), autor i wykonawca piosenki pt. NA SZCZYT nagrał teledysk propagujący Oyama karate, który można oglądać na kanale:

więcej »

Noc Muzeów w Centrum Olimpijskim z OYAMA Karate

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza wszystkich sympatyków wschodnich sztuk walki na wyjątkową Noc Muzeów w Centrum Olimpijskim. W nadchodzących letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, zostaną po raz pierwszy rozegrane olimpijskie zawody karate. Specjalnie z tej okazji Muzeum przygotowało wyjątkowe pokazy wschodnich sztuk walki. Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w naszym treningu OYAMA Karate.

więcej »

XXIV Mistrzostwa Polski, Puchar Polski OYAMA PFK

XXIV Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kata, Rzeszów. Puchar Polski OYAMA CUP w konkurencji Knockdown, Rzeszów. Jak co roku nasza ekipa wróciła z medalami Mistrzostw i Pucharu Polski.

więcej »

Drodzy Shihan, Sensei, Sempai, OSU!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, Składam Wam Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności. OSU!

więcej »

Krzysztof Oporski 40. uprawiania Karate

W październiku 2017 roku sensei Krzysztof Oporski, wice prezes Stołecznego Klubu Oyama Karate, obchodził 40 lecie uprawiania Serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowo-szkoleniowych i organizacyjnych.

więcej »

Piknik rodzinny w SP 234

Szkoła Podstawowa nr 234 w Warszawie, występ naszych karateków na pikniku. Oto jak bawiliśmy się na Pikniku Rodzinnym 10 czerwca.

więcej »

XVII Międzynarodowy Miting OYAMA Karate w Polsce

W Krakowie, odbył się XVII Międzynarodowy Mityng Sportowo-Szkoleniowy OYAMA Karate w Polsce z okazji XXV LECIA OYAMA KARATE W KRAKOWIE (1991-2016). W seminarium połączonym z egzaminem na stopnie mistrzowskie i brązowe pasy, udział wzięło blisko 100 instruktorów i zawodników z Polski, Niemiec, Węgier, Estonii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

więcej »

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów OYAMA PFK

W dniach 27-28 maja 2017 r., w hali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach walki, w których wzięło udział blisko 400 zawodników z 36 klubów, w tym dwóch z Kyokushin Tezuka Group. Organizatorem był Małopolski Klub Karate z Sensei Jackiem Kasperkiem 4 dan na czele, a współorganizatorami Urząd Gminy w Andrychowie i Klub Karate Mawashi z Choczni.

więcej »

XXIII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kata

XXIII Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata Turek, 25.03.2017. Marko Pralas Mistrzem Polski w kategorii - dziecko chłopcy

więcej »

Nowy informator KIHON i KATA OYAMA Karate

Z okazji jubileuszu 25-lecia Oyama karate w Polsce, w 2017 roku został wydany kolorowy samouczek pt. „Kihon i Kata OYAMA karate”, który zawiera ważne i potrzebne informacji dla wszystkich ćwiczących.

więcej »

Ogólnopolskie seminarium "Kata walki"

W dniu 7 stycznia 2017 r., w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com-Zone, w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate poświęcone nauce nowych form walki: KUMITE NO KATA 1-3. Pomimo siarczystego mrozu w całym kraju, dochodzącego do -25 C, w szkoleniu udział wzięło blisko 240 przedstawicieli z 45 klubów.

więcej »

Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushinkai Tezuka

W dniach 26-27 listopada 2016 roku, w reprezentacyjnym Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój w Wałbrzychu, zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushinkai Tezuka Group w konkurencjach: Kata, Lekki Kontakt, Semi-knockdown i Knockdown, w których wystartowało blisko 500 osób

więcej »

XVI Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjne

XVI Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjne OYAMA IKF z okazji XXV LECIA OYAMA KARATE W POLSCE odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie z udziałem OYAMA IKF - Hanshi Jana Dyducha 8 dan.

więcej »

TVN Turbo, Filip Chajzer, Jak to się stało?

Niedziela 18 września, 17:15 - 17:45 Jak to się stało? (odc. 3), Filip Chajzer - Złamie deskę czy rękę?

więcej »

Sport - nawyk na całe życie

Aktywność fizyczna jest jedną z podstawowych potrzeb biologicznych człowieka – warunkiem zachowania i wzmacniania zdrowia we szystkich okresach życia.

więcej »

Karta członkowska OYAMA PFK

Tegoroczna karta członkowska naszej Federacji ma wymiary karty kredytowej i została wykonana z plastyku. Na rewersie znajduje się zdjęcie zmarłego Wielkiego Mistrza Shigeru Oyamy 10 dan, twórcy stylu OYAMA oraz Hanshi Jana Dyducha 8 dan, prezesa OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate.

więcej »

Terminy pierwszych treningów

Pierwszy trening już sobotę. Zaczynamy od treningu Kata. Przed nami kolejny sezon szkoleniowo-sportowy, który wypełnimy pracowitymi treningami. Przed nami egzaminy na wyższe stopnie uczniowskie i mistrzowskie.

więcej »

9 th Memorial Karate CUP of ASHURA

IRAN Oyama Karate, Championship 1-2 Sep 2016

więcej »

Rozpoczynamy nowy sezon

Za nami bardzo udany sezon szkoleniowo-sportowy, który wypełniły pracowite treningi. W ich rezultacie, wielu naszych uczniów zdało egzaminy na wyższe stopnie uczniowskie i wywalczyło medale szeregu prestiżowych zawodów sportowych.

więcej »

Karate zobaczymy na igrzyskach w Tokio

Zaczęły się igrzyska w Rio, ale MKOL podał już listę pięciu nowych dyscyplin sportowych, które zobaczymy na kolejnej letniej olimpiadzie w Tokio w 2020 roku.

więcej »

Mistrzostwa Polski w Rzeszowie

W dniach 21-22 maja 2016 r. w Rzeszowie odbyły się XXI Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w konkurencjach KUMITE, w których wzięło udział blisko 330 zawodników z 36 klubów. Ich organizatorem był Klub Sportowy Oyama Rzeszów.

więcej »

MIstrzowstwa Polski Wschodniej w Oyama Karate

W dniu 23.04.2016 r., w Pionkach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej OYAMA Karate w konkurencjach Kumite. Wystartowało 257 zawodniczek i zawodników z 20 klubów Oyama i Kyokushin Matsushima.

więcej »

DAGEKI Mistrzostwa Świata - sukces w Kanadzie

Bardzo dobrze spisali się Polacy w DAGEKI Mistrzostwach Świata w Kontaktowym Karate, które odbyły się 23.04.2016 r. w Montrealu. Wzięło w nich udział blisko 700 zawodników z wielu organizacji karate z 20 krajów, w tym z Japonii. Organizatorem DAGEKI była Kanadyjska Unia Karate. Nasi reprezentanci zajęli medalowe pozycje w poniższych konkurencjach KUMITE i KATA.

więcej »

Ogólnopolskie Seminarium Mistrzowskie

W dniu 16.04.2016 r. w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Mistrzowskie OYAMA PFK z udziałem około 110 osób z 27 klubów. W czasie mityngu Hanshi Jan Dyduch wręczył puchary najlepszym sportowcom Oyama Karate w Polsce w 2015 roku.

więcej »

Schematy - wyższe kata Oyama Karate

Modele zaawansowanych i mistrzowskich form bez broni oraz schematów kobudo kata, praktykowanych w Oyama karate.

więcej »

Obóz Oyama Karate - Mierzeja Wiślana 2016

Stołeczny Klub OYAMA Karate serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w obozie sportowo - edukacyjnym, który odbędzie się w Mikoszowie na Mierzei Wiślanej, w terminie: 26.06-09.07.2016r.

więcej »

II sesja seminarium dla kandydatów do udziału w egzaminie mistrzowskim na 1 dan

W sobotę 5 marca 2016r. w Radomiu w godzinach 10.00 do 19.00 odbywało się seminarium przygotowujące kandydatów na egzamin na stopnie mistrzowskie.

więcej »

R.I.P. SHOSHU SHIGERU OYAMA 10 DAN

Odszedł nasz Wielki Mistrz SHOSHU SHIGERU OYAMA 10 DAN R.I.P - 07.07.1935 - 14.02.2016

więcej »

Treningi w ferie zimowe luty 2016

Treningi karate w ferie zimowe tylko na Esperanto 5. SP 234. Poniedziałek i czwartek. 19:00 - 20:00 grupa początkująca i średniozaawansowana. Od 20:00 do wyczerpania baterii grupa Superman.

więcej »

Zawody Oyama Karate w Kata

W sobotę 12.12.2015r. odbyły się zawody klubowe Stołecznego Klubu Oyama Karate w konkurencji kata. Zawodnicy oceniani byli pod kątem ogólnej znajomości poszczególnych kata, poprawności wykonania technik, oraz walorów estetycznych.

więcej »

Jesienne egzaminy na stopnie uczniowski Kyu

28 listopada 2015r. odbył się jesienny egzamin na kolejne stopnie uczniowskie Kyu.

więcej »

OYAMA TOP XVI Puchar Polski

Sukcesem Tomka Kusaka kończymy XVI Puchar Polski OYAMA TOP w Piotrkowie Trybunalskim 21-22.11.2015.

więcej »

Światowy dzień karate - Karate no hi - 空手 の 日

Corocznie 25 października obchodzony jest na całym świecie DZIEŃ KARATE (jap. „karate no hi”). W tym dniu w 1936 roku odbyło się w Naha na Okinawie w Showa Kaikan spotkanie w

więcej »

Zawody sprawnościowe OYAMA Karate

W dniu 17 października odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sprawnościowe w naszym klubie. W zawodach wzięło udział 25 zawodników w wieku od 5 do 12 lat.

więcej »

I Ogólnopolskie Seminarium OYAMA Karate w kata i kobudo

W dniu 10 października 2015 r. w Krakowie, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA Karate, w którym wzięło udział około 260 osób, w tym: szefowie klubów, kierownicy wyszkolenia technicznego, instruktorzy, oraz kandydaci do udziału w egzaminie mistrzowskim w 2016 r.

więcej »

Zapisy do grupy podstawowej - wrzesień 2015

Zapraszamy na treningi dzieci, młodzież oraz dorosłych. Otwarte treningi dla osób które, chcą sprawdzić specyfikę i formę prowadzenia zajęć.

więcej »

Obóz letni Gawrych Ruda

Obóz letni "Z historią na sportowo - Suwalszczyzna 2015"

więcej »

Ogólnopolski egzamin na brązowe pasy (2 i 1 kyu)

Dnia 12 czerwca 2015 r., w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone, w Krakowie-Nowej Hucie, odbył się ogólnopolski egzamin na brązowe pasy (2 i 1 kyu), do którego przystąpiło 71 zawodników z 27 klubów Oyama Karate.

więcej »

Puchar Europy Oyama IKF oraz XX Mistrzostwa Polski w Wieliczce

Otwarty Puchar Europy Oyama IKF oraz XX Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Wieliczce. Tomasz Kusak w Pucharze Europy OYAMA IKF zajął 3 miejsce w kategorii SEMI-KNOCKDOWN (Juniorzy 14-18 lat) do 60kg.

więcej »

Seminarium Szkoleniowe Oyama Karate KUMITE

Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate poświęcone KUMITE, adresowane do szefów klubów, kierowników wyszkolenia technicznego, instruktorów, sędziów oraz osób zaawansowanych (od 4 kyu wzwyż).

więcej »

Wiosenna sesja egzaminacyjna marzec 2015r.

Uczniowie naszego klubu zdają egzaminy z dotychczas nauczanych technik karate.

więcej »

Treningi w czasie ferii zimowych....

Od 19 stycznia do końca miesiąca w każdy poniedziałek i czwartek treningi odbywać się będą w Dojo w Szkole Podstawowej 234 przy ulicy Esperanto 5. Grupa średnio zaawansowana o godzinie 19:00, grupa zaawansowana o godzinie 20:00. Na godzinę 19 zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć treningi karate.

więcej »

Klubowe zawody w kumite - grudzień 2014

Zawody klubowe w kumite cieszą się coraz większą popularnością i dobrze, bo świadczy to o tym, że jest dużo osób, którzy cenią sobie praktykę i mają odwagę sprawdzić się w walce.

więcej »

XV Puchar Polski Juniorów i Seniorów Oyama Karate

Stołeczny Klub Oyama Karate reprezentowało pięciu zawodników. Anna Rutkowska zajęła I miejsce, a Tomasz Kusak zajął III miejsce.

więcej »

Puchar Polski Wschodniej, Lublin’2014

W dniu 25 października br. w Lublinie, w hali sportowej Szkoły Podstawowej na 52 odbył się I Otwarty Puchar Polski Wschodniej w Oyama Karate w konkurencjach walki.

więcej »

Zawody klubowe Stołecznego Klubu Oyama Karate

W ostatnią sobotę, 25.10.2014r. w głównym Dojo naszego Klubu (ul. Esperanto 5 w Warszawie) odbyły się zawody w kumite, pod przewodnictwem shihan Piotra Bakonia 5 dan.

więcej »

Seminarium i Zjazd Sprawozdawczy OYAMA PFK

W dniu 11.10.14, w hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA PFK z udziałem prezesów klubów oraz szefów wyszkolenia technicznego Oyama Karate.

więcej »

Mistrzostwa Polski Północnej w Oyama Karate, Słupsk 2014

W dniu 04.10.2014 r. w Słupsku, w Hali Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Polski Północnej w Oyama Karate pod patronatem Prezydenta oraz Starosty Miasta Słupsk.

więcej »

Sukces Polaków w Austalii

Bardzo dobrze spisała się dwójka naszych reprezentantów w Otwartych Mistrzostwach Australii w Karate Kyokushin w Sydney, gdzie w konkurencji Knockdown, Roman Misiaszek wywalczył złoty medal w kategorii lekkiej, a Damian Krupka srebrny w kategorii średniej.

więcej »

Ogólnopolski egzamin w Krakowie

Ogólnopolski egzamin na brązowe pasy (2 i 1 kyu)

więcej »

Mistrzostwa Polski OYAMA KARATE w kumite

W dniach 12-13 kwietnia 2014 r. w Andrychowie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski OYAMA Karate

więcej »

strzałka do góry
Ładuję stronę ...
 
bokep bokep jepang bokep indo bokep asia porn bokep smp bokep sma bokep smk bokep terbaru bokep milf bokep cina bokep thailand bokep portugal bokep bugis bokep bugis bokep bugis bokep bugis bokep bugis bokep bugis bokep bugis bokep bugis bokep bugis bokep bugis bokep portugal bokep portugal bokep portugal bokep smk bokep smk bokep smk bokep sma bokep sma bokep sma bokep cina bokep cina bokep cina bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep jepang bokep indo bokep indo bokep indo bokep indo bokep indo bokep indo bokep indo bokep indo bokep indo bokep indo bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep bokep