Wybierz język 
Gość

Seminarium i Zjazd Sprawozdawczy OYAMA PFK

W dniu 11.10.14, w hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA PFK z udziałem prezesów klubów oraz szefów wyszkolenia technicznego Oyama karate.

W ramach mityngu, Shihan Paweł Pajdak 5 dan (Sosnowiec) zrealizował warsztaty sędziowskie pod kątem doskonalenia pracy arbitrów maty w Kumite. Sensei Mariusz Pawlus 4 dan (Oświęcim), wieloletni i utytułowany trener Boksu, Kickboxingu i Oyama Karate przeprowadził autorski trening, poświęcony elementom i taktyce walki utylitarnej w warunkach cywilnych.

W zajęciach samoobrony wzięła także udział grupa instruktorów i młodzieży realizujących krakowski program „Sport przeciw wykluczeniom”.

W uroczystej części mityngu, Hanshi Jan Dyduch 8 dan wręczył certyfikaty i pasy mistrzowskie uczestnikom Międzynarodowego Seminarium Szkoleniowo – Kwalifikacyjnego OYAMA IKF w Sankt Petersburgu z udziałem Soshu Shigeru Oyamy 10 dan (USA).

W godzinach popołudniowych, odbył się Zjazd Sprawozdawczy OYAMA Polskiej Federacji Karate, który podsumował działalność Organizacji za minione 3 lata i nakreślił program Związku na drugą część kadencji.

Wiecej na stronie.

2014-10-16 18:48:14

strzałka do góry
Ładuję stronę ...