Wybierz język 
Gość

I Ogólnopolskie Seminarium OYAMA Karate w kata i kobudo

W dniu 10 października 2015 r. w Krakowie, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA Karate, w którym wzięło udział około 260 osób, w tym: szefowie klubów, kierownicy wyszkolenia technicznego, instruktorzy, oraz kandydaci do udziału w egzaminie mistrzowskim w 2016 r. W czasie uroczystego otwarcia, Hanshi Jan Dyduch 8 dan podziękował zebranym za bardzo liczne przybycie i omówił program mityngu. Przedstawił także założenia przyszłorocznego Międzynarodowego Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjnego z udziałem Soshu Shigeru Oyamy 10 dan, organizowanego z okazji 25 lecia Oyama Karate w Polsce.

Głównym celem Seminarium było szkolenie kandydatów do udziału w egzaminie na stopnie mistrzowskie w 2016 r. w zakresie zaawansowanych kata oraz form z bronią. Treningi poświęcone mistrzowskim kata: Seienchin i Kanku Dai oraz Sai Kihon 1-3 poprowadził Shihan Paweł Pajdak 5 dan (Sosnowiec).

Naukę zaawansowanych form: Kai-Ha, Shotei oraz Tonfa kihon 1-3 i Taizan zrealizował Shihan Andrzej Pierzchała 6 dan (Kraków).

Hanshi Jan Dyduch zapowiedział, że w najbliższym czasie opracuje i udostępni schematy zaawansowanych form (Shotei, Kai Ha, Seienchin, Kanku Dai i Gojushiho) oraz Oyama Kobudo Kata (Tonfa Kihon 1-3 i Taizan, Bo Kihon 1 i 2, Tsion i Soki oraz Sai Kihon 1-3)

W dniu 10 października 2015 r. w Krakowie, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone odbyło się Ogólnopolskie...

Posted by Oyama Karate Warszawa 大山 on 13 października 2015

2015-10-13 14:22:50

strzałka do góry
Ładuję stronę ...