Wybierz język 
Gość

Rozpoczynamy nowy sezon

Hanshi Jan Dyduch 8 dan

Drodzy Shihan, Sensei i Sempai, OSU!

Za nami bardzo udany sezon szkoleniowo-sportowy, który wypełniły pracowite treningi. W ich rezultacie, wielu naszych uczniów zdało egzaminy na wyższe stopnie uczniowskie i wywalczyło medale szeregu prestiżowych zawodów sportowych.

Bardzo duży sukces medalowy osiągnęli nasi seniorzy i juniorzy w DAGEKI Mistrzostwach Świata Karate Kontaktowego w Kanadzie, Montreal 2016. Dobrze zaprezentowała się również nasza reprezentacja w Mistrzostwach Świata w Karate Point & K.O. w Japonii, Tokio 2016. Wysoki poziom sportowy demonstrowali nasi zawodnicy w Pucharze Polski OYAMA TOP w Piotrkowie Trybunalskim, w Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kata, w Olkuszu oraz w Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kumite, Rzeszów 2016. Z satysfakcją braliśmy również udział w mistrzostwach poszczególnych makroregionów. Wszystkim organizatorom oraz uczestnikom tych zawodów, serdecznie gratuluję i dziękuję za owocną współpracę. Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję do naszych partnerów
i sponsorów za organizacyjne oraz finansowe wsparcie, OSU!

Jako Związek, zorganizowaliśmy też ogólnopolskie szkolenia oraz centralne i regionalne egzaminy na wysokie stopnie uczniowskie kyu. OSU!

Przed nami sezon 2016/2017 wymagających treningów, seminariów, egzaminów uczniowskich i mistrzowskich oraz prestiżowych zawodów. W wymiarze międzynarodowym, w pierwszym rzędzie, nasi reprezentanci wystąpią w Otwartych Mistrzostwach Europy Kyokushin Tezuka Group, Wałbrzych 2016. W ramach krajowego współzawodnictwa sportowego, najlepsi juniorzy i seniorzy będą walczyć w Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w Kumite i Kata. Zawodnicy Knockdown- dodatkowo w ramach Ogólnopolskiego Memoriału Soshu Oyamy. Będziemy też obserwować rosnąca rywalizację sportową na poziomie makroregionalnym - przede wszystkim w konkurencjach Semi-knockdown i Lekki Kontakt.

Wszystkie te ważne wydarzenia sportowe i szkoleniowe zostaną przeprowadzone w roku obchodów Jubileuszu XXV-lecia Oyama Karate w Polsce (1991-2016), którego najważniejszą imprezą będzie XVII Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjnym OYAMA IKF, Kraków 2016.

Jak co roku, najważniejsze informacje będziemy publikować na stronie internetowej Związku.

Życzę Wszystkim wielu sukcesów w nowym sezonie, OSU!

Hanshi Jan Dyduch 8 dan

2016-08-29 11:54:48

strzałka do góry
Ładuję stronę ...