Wybierz język 
Gość

Rozpoczynamy nowy sezon!

Drodzy Shihan, Sensei i Sempai, OSU!

Hanshi Jan Dyduch 8 dan

Drodzy Shihan, Sensei i Sempai, OSU!

Za nami bardzo udany sezon, który przyniósł liczne sukcesy szkoleniowe i sportowe. Złożyły się na nie zdobyte stopnie uczniowskie i mistrzowskie oraz medale i puchary prestiżowych zawodów w kraju i za granicą, OSU!

W pierwszym rzędzie chciałbym pogratulować świetnego występu naszym reprezentantom w Otwartym Pucharze Europy OYAMA IKF w Radomiu oraz Mateuszowi Kosturkowi zdobycia brązowego medalu w Mistrzostwach Świata w Japonii. OSU! Nasze zawodniczki i zawodnicy bardzo dobrze wypadli w III Otwartym Pucharze Polski OYAMA CUP w Nowogrodzie Bobrzańskim, XXV Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kata w Sosnowcu oraz w XXIV Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w Kumite, w Krakowie. Z powodzeniem startowali również w makroregionalnym współzawodnictwie Związku i w zawodach innych organizacji karate. Gratuluję, OSU!

W minionym sezonie najważniejszą imprezą szkoleniową było XVIII Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjne OYAMA IKF w Polsce, w Dojo Starej Wsi z udziałem przeszło 200 karateka z kraju i zagranicy. W wyniku wymagającego egzaminu mistrzowskiego miałem zaszczyt promować przeszło 120 osób na czarne pasy. OSU!


Nasz Związek zorganizował również kolejny Kurs Instruktora Sportu i planowe szkolenia sędziowskie. Wszystkim uczestnikom i organizatorom tych ważnych imprez serdecznie dziękuję za owocną współpracę i gratuluję sukcesów, OSU!

W sezonie 2019/2020 czekają nas nowe wyzwania sportowe i szkoleniowe. Informacje o nich będziemy na bieżąco publikować na stronie internetowej Związku.

Życzę Wszystkim wielu sukcesów, OSU!

Hanshi Jan Dyduch 8 dan


2019-08-31 23:12:36

strzałka do góry
Ładuję stronę ...