Wybierz język 
Gość

Obóz : Suwalszczyzna 2015

Ośrodek położony nad zatoką Uklei, będącą wrotami do wód jeziora Wigry, otoczony jest lasami północnej rubieży Puszczy Augustowskiej i znajduje się w granicach Wigierskiego Parku Narodowego. To położenie jest gwarantem wypoczynku dzięki możliwości oderwania się od spraw codziennych i miejskiego zgiełku.

Otoczenie ośrodka pozwala na aktywne spędzanie czasu. Szlaki turystyczne piesze i rowerowe, sprzęt pływający, kolejka wąskotorowa a dla mniej aktywnych plaża i kąpielisko pozwalają każdemu znaleźć coś dla siebie.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć trochę więcej niż najbliższe sąsiedztwo, lokalizacja ośrodka zapewnia dogodny dojazd do takich miejsc jak: Pokamedulski kompleks klasztorny w Wigrach, siedziba Wigierskiego Parku Narodowego z jego atrakcjami, Stańczyki, Suwalski Park Krajobrazowy, Centrum sportów wodnych w Augustowie, a nawet Wilno czy Kowno.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży w 2015 roku - Z historią na sportowo „Suwalszczyzna 2015”

strzałka do góry
Ładuję stronę ...