Wybierz język 
Gość

Zaprzyjaźnione firmy

 1.  
 2. Miód pszczeli

  Firma rodzinna położona na Kujawach w Kaliskach koło Lubienia Kujawskiego, w pobliżu malowniczego jeziora Lubieńskiego. Firma nasza powstała z zamiłowania do pszczelarstwa. Początki pasieki sięgają 1921 roku.
   
 3. Muzeum Pamiątka - Prywatne Muzeum Historyczno-Przyrodnicze

  Muzeum Historyczno-Przyrodnicze "Pamiątka" znajduje się w Zespole Szkół w Izabelinie. Powstało dla uczniów tej szkoły, w celu zachęcenia ich do bliższego zapoznania się z historią, a także do zetknięcia się z przedmiotami, których na co dzień nie ma już w ich otoczeniu, są podobne lub inne, albo przez lata na tyle się zmieniły, że warto o nich przypomnieć; o różnych zapomnianych zdarzeniach, o których można przeczytać w starych dokumentach lub zobaczyć je na zdjęciach, na których czas się zatrzymał.
   
 4. Studio SORS proponuje

  sesje do:
  - portfolio dla modelek i modeli
  - na prezent dla ukochanego
  - z okazji urodzin, walentynek, rocznicy
  - zdjęcia ślubne
  - wykonuje również zdjecia na potrzeby firm (kalendarze , zdjęcia stockowe itd)

 5. Firma sprzątająca "Anna"

  Elżbieta Drabkowska
  ul. Wyszogradzka 1/37; 03-337 Warszawa
  tel. 608 229 080

 6. Centrum Edukacji i Rozwoju "Słonecznik"

  Centrum Edukacji i Rozwoju "Słonecznik" to firma zajmująca się promowaniem rozwoju dzieci.W swoim zakresie proponują m.in.: zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia umuzykalniające, bajkowe spotkania, warsztaty dla dzieci nieśmiałych, Dla rodziców i opiekunów organizują warsztaty logopedyczne i wychowawcze.

strzałka do góry
Ładuję stronę ...